Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Aktualności

 • ...

  2 października - I Jesienny Puchar Burowca pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Katowice

  30.09.2021

  Drugiego października (sobota) zorganizowane zostaną zawody pływackie pt. "I Jesienny Puchar Burowca pod Honorowym Patronatem Pana Marcina Krupy Prezydenta Miasta Katowice". Z tej okazji zapraszamy wszystkich Klientów indywidualnych do odwiedzenia basenu Burowiec po godzinie 16:00 lub skorzystania z oferty basenu Brynów czynnego od godziny 6:15 do 21:30.

  Drugiego października basen Burowiec będzie niedostępny dla Klienta indywidualnego w godzinach 6:15-16:00.

  czytaj więcej
 • ...

  28 maja - otwarcie basenu Burowiec dla Klienta indywidualnego

  26.05.2021

  28 maja, zgodnie z harmonogramem łagodzenia obostrzeń otwieramy się dla wszystkich Klientów z ograniczeniem do 50% obłożenia obiektu. Wszystkim spragnionym wodnych szaleństw przypominamy, że:

  czytaj więcej

Basen Sportowy

Strefa mokra Basenu Burowiec wyposażona została w nieckę sportową o wymiarach 25 m x 16 m. Głębokość basenu sportowego wynosi od 120 do 180 cm. Obiekt wyposażony został w 6 torów pływackich wraz ze słupkami startowymi. Całość dopełnia widownia dla 115 osób. W niecce zainstalowany został na stałe pierwszy w Polsce system wykrywania utonięć.

Basen rekreacyjny

Część Rekreacyjna Basenu Burowiec wyposażona została w brodzik o głębokości 80 cm z wydzielonymi 3 torami do nauki pływania dla najmłodszych. Dodatkowo w części rekreacyjnej umieszczono 4 masażery wodne, gejzery, ławeczkę powietrzną, dwie wanny jacuzzi i grzybka wodnego. Strefę rekreacyjną dopełnia zjeżdżalnia wodna o długości 80 metrów

Strefa Saun

Strefa Saun na Basenie Burowiec to miejsce które zostało zaprojektowane przez pasjonatów saunowania. Usytuowanie w oddzielnej części budynku daje możliwość niezakłóconego odpoczynku w intymnej atmosferze.

Zapraszają

Honorujemy karty