Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

 • Basen Burowiec czynny do godziny 14:00

  28.09.2022

  Szanowni Klienci,
  informujemy, że ze względu na brak w dostawie ciepła obiekt będzie czynny w dniu dzisiejszym
  do godziny 14:00. Jednocześnie informujemy, że do tej godziny nie będzie ciepłej wody na obiekcie.

  Za utrudnienia przepraszamy

  czytaj więcej
 • ...

  Wakacyjna przygoda na Basenie Burowiec od 22 - 28 sierpnia

  17.08.2022

  Informujemy, że w dniach od 22 sierpnia do 28 sierpnia odbędzie się "Wakacyjna przygoda na Basenie Burowiec".
  Z tego względu wystąpią ograniczenia w dostępności torów basenowych. 3 tory basenu sportowego będą ogólnodostępne, a na pozostałych torach będzie rozłożony wodny tor przeszkód. Atrakcja skierowana jest dla dzieci umiejących pływać do 18 roku życia i dostępna jest w ramach zakupionego biletu basenowego.

  czytaj więcej

Basen Sportowy

Strefa mokra Basenu Burowiec wyposażona została w nieckę sportową o wymiarach 25 m x 16 m. Głębokość basenu sportowego wynosi od 120 do 180 cm. Obiekt wyposażony został w 6 torów pływackich wraz ze słupkami startowymi. Całość dopełnia widownia dla 115 osób. W niecce zainstalowany został na stałe pierwszy w Polsce system wykrywania utonięć.

Basen rekreacyjny

Część Rekreacyjna Basenu Burowiec wyposażona została w brodzik o głębokości 80 cm z wydzielonymi 3 torami do nauki pływania dla najmłodszych. Dodatkowo w części rekreacyjnej umieszczono 4 masażery wodne, gejzery, ławeczkę powietrzną, dwie wanny jacuzzi i grzybka wodnego. Strefę rekreacyjną dopełnia zjeżdżalnia wodna o długości 80 metrów

Strefa Saun

Strefa Saun na Basenie Burowiec to miejsce które zostało zaprojektowane przez pasjonatów saunowania. Usytuowanie w oddzielnej części budynku daje możliwość niezakłóconego odpoczynku w intymnej atmosferze.

Zapraszają

Honorujemy karty