Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

 • ...

  Seanse saunowe na basenach

  04.11.2022

  Udało się! Już od dzisiaj startujemy z seansami saunowymi na naszych basenach!
  Wszystkie informacje znajdziecie na plakacie.

  czytaj więcej
 • ...

  4 listopada - Basen Burowiec

  02.11.2022

  Szanowni Klienci,
  informujemy, że Basen Burowiec w dniu dzisiejszym jest nieczynny - trwa przerwa w dostawie ciepła ze względu na prace modernizacyjne prowadzone przez firmę Dalkia.

  Będziemy Państwa informowali na bieżąco o dostępności basenu.
  Zapraszamy na Basen Brynów i Basen Zadole :).

  czytaj więcej

Basen Sportowy

Strefa mokra Basenu Burowiec wyposażona została w nieckę sportową o wymiarach 25 m x 16 m. Głębokość basenu sportowego wynosi od 120 do 180 cm. Obiekt wyposażony został w 6 torów pływackich wraz ze słupkami startowymi. Całość dopełnia widownia dla 115 osób. W niecce zainstalowany został na stałe pierwszy w Polsce system wykrywania utonięć.

Basen rekreacyjny

Część Rekreacyjna Basenu Burowiec wyposażona została w brodzik o głębokości 80 cm z wydzielonymi 3 torami do nauki pływania dla najmłodszych. Dodatkowo w części rekreacyjnej umieszczono 4 masażery wodne, gejzery, ławeczkę powietrzną, dwie wanny jacuzzi i grzybka wodnego. Strefę rekreacyjną dopełnia zjeżdżalnia wodna o długości 80 metrów

Strefa Saun

Strefa Saun na Basenie Burowiec to miejsce które zostało zaprojektowane przez pasjonatów saunowania. Usytuowanie w oddzielnej części budynku daje możliwość niezakłóconego odpoczynku w intymnej atmosferze.

Zapraszają

Honorujemy karty