Nauka Pływania

Trenerzy i instruktorzy prowadzący zajęcia na basenie Burowiec to pasjonaci, posiadający ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania. Są byłymi wyczynowymi sportowcami, którzy do dzisiaj systematycznie przygotowują się do startów w zawodach i odnoszą sukcesy w kraju i za granicą. Szkolenia prowadzone są w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Zainteresowanym udzielane są również konsultacje indywidualne. Wiele razy marzyłeś o tym by zbliżyć się umiejętnościami pływackimi do najlepszych? Potrzebujesz trenera i grupy, która pozwoli na większą mobilizację do wysiłku? Świetnie trafiłeś!

 

 FUNDACJA BEZPIECZNE WODY RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

 

Prowadzimy zajęcia z zakresu:

 nauki pływania dla dzieci i dorosłych.                 

 gimnastyka z elementami rahabilitacji dla seniorów

grupy masters i triathlonowe

grupy do 8 osób, zajęcia po 45 minut, głównie w weekendy

 

PŁYWAJ Z MICHAŁEM

 

 

Nauka pływania dla dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy!

Jesteśmy na rynku już prawie pięć lat.

Uczymy się bawiąc, bawimy się ucząc,

Do zobaczenia na basenie. Hej hej!

 

SZKOŁA PŁYWANIA PLUSK

 

Szkoła Pływania to propozycja zajęć dla dzieci w wieku szkolnym. Program nauki obejmuje zabawy i ćwiczenia, które stopniowo oswajają młodych pływaków ze środowiskiem wodnym. Na tym etapie szczególnie ważnym czynnikiem jest pokonanie bariery psychicznej. Kolejnym poziomem jest opanowanie podstawowych umiejętności pływackich, które stanowią podstawę do nauki stylów kraul na grzbiecie i na piersiach. Różnorodność przyborów stosowanych na zajęciach oraz przeplatanie ćwiczeń pływackich zabawami nie pozwalają na nudę i monotonię. Opanowywanie nowych umiejętności sprawia dużą radość i daje motywację do dalszej edukacji. Program nauki staramy się dostosować do potrzeb dzieci mając na uwadze zróżnicowane zdolności motoryczne.

 

 NAUKA PŁYWNAIA MAREK DZIUBEK

 

 

 Przez cały okres zawodowej aktywności zdążyłem wraz z moimi współpracownikami zdobyć zaufanie kilkuset klientów. Ofertą swoją obejmuję wszystkie grupy wiekowe – dzieci, młodzież i dorosłych. Wraz z zatrudnianymi przeze mnie instruktorami prowadzimy szerokie spektrum zajęć - począwszy od nauki pływania, po szeroko rozumianą rekreację, korekcję wad postawy i rehabilitację. Naszą wizytówką, dzięki której zdobywamy zadowolenie i pozytywne opinie klientów jest nie tylko dbałość, o jakość merytoryczną zajęć, ale indywidualne podejście do różnorodnych potrzeb i wymagań zgłaszających się do nas osób. Udowadniamy bowiem, że czas spędzony na basenie jest nie tylko inwestycją we własne zdrowie i rozwój w każdym wieku, ale też stanowi okazję do integracji, przełamywania własnych barier oraz wypoczynku i rekreacji.

 

Zapraszają

Honorujemy karty