Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Nauka Pływania

Trenerzy i instruktorzy prowadzący zajęcia na basenie Burowiec to pasjonaci, posiadający ogromną wiedzę w zakresie metodyki nauczania i doskonalenia pływania. Są byłymi wyczynowymi sportowcami, którzy do dzisiaj systematycznie przygotowują się do startów w zawodach i odnoszą sukcesy w kraju i za granicą. Szkolenia prowadzone są w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Zainteresowanym udzielane są również konsultacje indywidualne. Wiele razy marzyłeś o tym by zbliżyć się umiejętnościami pływackimi do najlepszych? Potrzebujesz trenera i grupy, która pozwoli na większą mobilizację do wysiłku? Świetnie trafiłeś!

 

SZKOŁA PŁYWANIA PLUSK

 

Szkoła Pływania to propozycja zajęć dla dzieci w wieku szkolnym. Program nauki obejmuje zabawy i ćwiczenia, które stopniowo oswajają młodych pływaków ze środowiskiem wodnym. Na tym etapie szczególnie ważnym czynnikiem jest pokonanie bariery psychicznej. Kolejnym poziomem jest opanowanie podstawowych umiejętności pływackich, które stanowią podstawę do nauki stylów kraul na grzbiecie i na piersiach. Różnorodność przyborów stosowanych na zajęciach oraz przeplatanie ćwiczeń pływackich zabawami nie pozwalają na nudę i monotonię. Opanowywanie nowych umiejętności sprawia dużą radość i daje motywację do dalszej edukacji. Program nauki staramy się dostosować do potrzeb dzieci mając na uwadze zróżnicowane zdolności motoryczne.

Kontakt: 500 694 846

 

 

PŁYWAJ Z MICHAŁEM

 

 

 

Nauka pływania dla dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy!

Jesteśmy na rynku już prawie pięć lat.

Uczymy się bawiąc, bawimy się ucząc,

Do zobaczenia na basenie. Hej hej!

Kontakt: 513 968 607

 

 

POSEJDON

 

Oferuje wodną przygodę dla niemowląt i małych dzieci do 4 roku życia wspólnie z rodzicami oraz dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy po to, by spełniać Państwa oczekiwania. Pamiętajmy, że pływanie jest umiejętnością pozyskaną na całe życie. Ma dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Zapraszamy w soboty i niedziele do aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Kontakt: 881 523 059

 

FUNDACJA BEZPIECZNE WODY RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

 

Fundacja Bezpieczne Wody Rzeczypospolitej Polskiej gromadzi w swoim środowisku ludzi kochających pływanie i wodę. W naszym zespole są trenerzy i instruktorzy nauki pływania z wieloletnim doświadczeniem, byli jak i obecni zawodnicy jak i też ratownicy wodni dbający o bezpieczeństwo i udzielający się charytatywnie. Uważamy, że połączenie pasji pozwala nam przekazywać wiedzę w najlepszy i efektywny i kompleksowy sposób. Oferujemy Państwu naukę i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych  na każdym poziomie zaawansowania dzięki odpowiedniemu doborowi grup i umiejętności osób. Oferujemy zajęcia indywidualne jak i grupowe na każdym z 3 basenów w Katowicach ( Brynów, Burowiec, Zadole ) . W naszej ofercie znajdą Państwo również zajęcia z gimnastyki w wodzie z elementami rehabilitacji i zajęcia dla niemowlaków z pływania rekomendowane przez " Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt ". Dodatkowo dla każdego uczestnika naszych zajęć czekają dodatkowe benefity jakie oferują podmioty wspierające naszą Fundację i jej społeczny rozwój . Serdecznie zapraszamy :) 

 

Zapisy pod numerem telefonu 796-901-889 lub 787-062-705

Link do zapisów 

 

ACTIVE KIDS

 

 

 

Zapraszamy na poniedziałkowe zajęcia prowadzone przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę trenerską, która łącząc naukę i zabawę z wodą, skutecznie i bezpiecznie poprowadzi radosną i efektywną naukę pływania. Celem przewodnim zajęć to oswojenie dzieci z woda, szczególnie poprzez zabawę, która jest najlepszym nośnikiem nauki. Dzieci pokonują strach i nabierają wiary we własne możliwości.

 

tel. 793 377 742

Zapraszają

Honorujemy karty