Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Otwarcie Basenu Burowiec już w tą środę 17 czerwca - zapraszamy!

15.06.2020

W najbliższą środę 17 czerwca o godzinie 6:00 Basen Burowiec rozpoczyna swoją działalność. 4675m² powierzchni użytkowej i lustro wody liczące aż 652 m² – to najważniejsze liczby charakteryzujące Basen Burowiec. Dla gości, którzy będą odwiedzą go już od 17 czerwca, przygotowane zostaną wyjątkowe atrakcje, takie jak basen rekreacyjny, wodne masażery, wanny jacuzzi i 80m zjeżdżalnia.

 

Na ten moment wielu mieszkańców naszego miasta czekało od dawna. Dziś wszystko jest już gotowe - to ważny moment dla katowickiego samorządu, mieszkańców i całego regionu. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Basenu Burowiec i skorzystania z niezliczonych atrakcji obiektu.

Basen Burowiec to nowoczesna inwestycja pełna atrakcji sportowych, rekreacyjnych, a także edukacyjnych. W jego skład wchodzą: basen sportowy, strefa basenu rekreacyjnego ze zjeżdżalnią, wannami jacuzzi, strefa saun i brodzik dla dzieci. Całość atrakcji dopełnia sala fitness i nowoczesna hala sportowa. Ważnym wyróżnikiem obiektu jest jego ekologiczny charakter – inwestycja zasilana jest dzięki bateriom fotowoltaicznym, częściowo pokrywającym zapotrzebowanie energetyczne obiektu.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6:00-22:00

 

Zapraszają

Honorujemy karty